Menstruace při antikocepci

Dobrý den, beru antikoncepci a do konce plata mi zbývá ještě 7 tabletek, dnes jsem ale dostala menstruaci. Čím to může být způsobeno? Děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to častý jev, pokud jste antikoncepci začala užívat nedávno. V takovém případě problém odezní během 3 cyklů užívání. Další příčinou může být případně nepravidelné užívání tablet a zapomínání.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Vyšetření děložního čípku
Články: Vyšetření děložního čípku
Vyšetření děložního čípku...
 Alergie u psů a její možné projevy
Články: Alergie u psů a její možné projevy
Díky civilizaci a jejím...
Sexem k astmatickému záchvatu?
Články: Sexem k astmatickému záchvatu?
Astma a alergickou rýmu...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Cholesterol pod lupou: víte, co přesně znamenají naměřené hodnoty?
Osm pádných důvodů, proč nechat dítě očkovat
Články: Osm pádných důvodů, proč nechat dítě očkovat
Záleží vám na zdraví vašeho...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: