Menstruace při antikoncepce

dobrý den...už asi 3,4 měsíce užívám antikoncepci jeanine..zatím bylo vše ok,menses přišel v době,kdy přijít měl-tedy po dobrání jednocho platíčka prášků..minulý měsíce jsem dostala menses uprostřed těch tří týdnů-trvala asi 4 dny-při tom jsem stále užívala antikoncepci..pak přišel menses opět normálně po dobrání platíčka..myslela jsem,že to bylo třeba ze stresu či něčeho podbného,avšak tento měsíc to přišlo úplně stejně..dostala jsem menses uprostřed "platíčka"...mohla bych na dálku požádat o radu/pomoc "co se děje"?..mnohokrát vám děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nejspíše se jedná (jestliže nemáte žádné další obtíže) o tzv.krvácení z průniku, jako projev kolísání hormonálních hladin. Kdybyste měla jakékoli pochybnosti či obavy, neuděláte chybu, když se necháte zkontrolovat u svého gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: