Menstruace při antikoncepci

dobrý den chtěla bych se zeptat, před deseti dny sem začala brát svojí první antikoncepci(stodette) a většinou menstruuji tak 5 dní, ale teď už deset dní krvácím. může to být i tím že k antikoncepci ještě užívám antibiotika ospen 1500 ? ...

Odpověď odborníka:

dobrý den, chvilku obvykle trvá,než si tělo a anikoncepce " sednou", vyčkejte (pokud nekrvácíte hodně silně a nemáte bolesti) do dalšího cyklu.nepravidelné špinění může být cca 3měsíce.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Předčasná menstruace při antikoncepci | Od: Andy | 1.8.2014 10:02
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,o 13 dní jsem dostala dříve menstruaci. Zapoměla jsem si vzít jednou piluku a měla jsem stres, je možné že kvůli tomu jsem ji dostala předčasně? Mám dobrat zbytek antikoncepce nebo jí vysadit? Děkuji předem za odpověď
reagovat
re:Předčasná menstruace při antikoncepci | Od: uLekare.cz | 1.8.2014 10:05
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám
lékař mohl odpovědět, poprosím Vás, aby jste
dotaz zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na
těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik. V poradně se Vám bude lékař
věnovat.

Děkujeme a doufám, že vše bude v pořádku.


reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: