Menstruace při antikoncepci

Dobrý den, asi před 2 a půl měsíci jsem byla na potrat (velký zákrok). Poté jsem se rozhodla znovu začít brát antikoncepci jako dřív. Po potratu jsem nějakou dobu krvácela, pak krvácení ustalo a po cca 4 týdnech jsem začala krvácet znova, což jsem považovala za menstruaci a nasadila jsem prášky. V půlce druhého balení aniž bych udělala pauzu jsem ale dostala menstruaci znovu. Navíc prášky mám na pleť, dřív zabíraly a teď se mi pleť ještě zhoršila. Je možné, že jsem prášky začala jíst ve špatnou dobu a tudíž nejsem chráněná? A pokud ano, co bych s tím měla dělat?

Odpověď odborníka:

Nejlepší řešení je dokončit platíčko, jeden cyklus používat kondom a s další menses začít užívat přesně podle návodu jako kdyby jste začínala,tedy první den cyklu, pokud by krvácení sílilo, navštivte raději gynekologii, na ochranu bych raději nyní nespoléhal. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
vynechali menstruace | Od: jana | 5.9.2014 17:10
Beru antikoncepci mistra. Brala sem teď dvě
platicka za sebou. Teď mám týdení pauzu a
menstruace se nedostavila. Stávalo se mi to i
před tým i když sem pravidelně vynechala.Je
možné že menstruace nedostanú? Mužů být
těhotná?
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: