Menstruace při antikoncepci

Antikoncepci beru už delší dobu a nedostávám při ní menstruaci..Vždycky když jsem chtěla abych se ujistila menstruaci že nejsem těhotná, musela jsem vynechat antikoncepci..Menstruace se vždy do 3 dnů objevila..Teď beru antikoncepci půl roku a najednou jsem začala trochu špinit tak jsem si řekla že to je normální a brala jsem antikoncepci dál..Asi po 3 dnů se špinění zvětšovalo a dostavila se menstruace tak jsem přestala antikoncepci brát..Teď mě strašně bolí břicho a mám průjem a jednou jsem zvracela..Neudělala jsem špatně že jsem antikoncepci přestala brát? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Může to být střevní viroza. Antikoncepci dořešte s gynekologem, měla byste ji brát pravidelně nebo nebrat vůbec.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: