Menstruace při braní antikoncepce

Dobrý den, již 7 měsíců beru antikoncepci Femoden. Teď jsem dvakrát po sobě odložila menstruaci, protože mi vycházela nevhodně a právě jsem v půlce třetího plata. Dostavilo se mi však před čtyřmi dny špinění, které je teď už slabé krvácení. Pilulky beru pečlivě a nezapomínám. Čím může být krvácení způsobeno? Hlavně potřebuji vědět, zdali je lepší udělat teď 7 denní pauzu nebo v platu dále pokračovat? Dnes zároveň dobírám antibiotika Biseptol, ale ten údajně vliv na účinek antikoncepce nemá. Nebo myslíte, že předčasná menstruace může mít něco společného i s antibiotiky? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při kontinuálním podávání se může špinění vyskytnout, můžete jej vysadit,udělat si 7 denní pauzu a poté pokračovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rakovina ledvin: tichý nepřítel
Články: Rakovina ledvin: tichý nepřítel
Téměř všechny nádory tohoto...
Vyšetření děložního čípku
Články: Vyšetření děložního čípku
Vyšetření děložního čípku...
Přirozený porod – opravdu je to ta nejlepší volba?
Články: Přirozený porod – opravdu je to ta nejlepší volba?
V poslední době se často...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: