Menstruace při hak

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem začala brát HA Belara. Po prvním platíčku jsem to dostala zcela normálně ale při druhém platíčku jsem to ke konci měsíce zblbla a omylem jsem si vzala v jeden den 2 tabletky ale zjistila jsem to až když mi tabletky nevycházeli a já si vzala poslední v úterý a né ve středu jak to má být. Začalo mi tedy 7-mi denní a do dneška - čtvrtek,se mi nedostavila mentruace a to dneska bych měla načít nové platíčko. Minulý měsíc jsem žádný pohlavní styk neměla. Mohou to být problémy? Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, těhotná nejste, normálně začněte po 7 denní pauze užívat antikoncepci jak jste zvyklá(nyní ale o den dříve, když jste brala 2tbl.v jeden den), mezi platíčky nechte 7 denní pauzu.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: