Menstruace pri uzivani ha

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Před 17 dny jsem začala brát svou první HA (Rhonya 3mg/20). První dny byly v pořádku ale minulý týden jsem začala mít silné bolesti(křeče) břicha a dostala menstruaci,která trvá doteď a silnější než kdy jindy. A já teď nějak nevím,jestli navštívit lékaře ,anebo ještě vyčkat ,než se s tím mé tělo vyrovná. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nepravidelnosti v prvních 3 měsících užívání antikoncepce jsou běžné, pokud nevybočují příliš vydržte, bude-li krvácení sílit nebo trvat více jak 8dnů zkuste svému gynekologovi alespoň zavolat a domluvit se na dalším postupu S pozdravem dr.Lidák

MUDr. Petr Lidák
MUDr. Petr Lidák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Panochova nemonice Turnov

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Abstinenční příznaky: jak to vypadá, když ohrožují život
Články: Abstinenční příznaky: jak to vypadá, když ohrožují život
Jedním ze znaků závislosti...
Dopřejte svému nosu pravidelnou péči
Články: Dopřejte svému nosu pravidelnou péči
Čištění zubů či mytí rukou...
Nádory trávicího traktu
Články: Nádory trávicího traktu
Nejzávažnějším onemocněním...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Punkce odhalí příčinu vzniku„vody v koleni“
Články: Punkce odhalí příčinu vzniku„vody v koleni“
Oteklý bolestivý kloub...
 Atopický ekzém u psů
Články: Atopický ekzém u psů
Stejně jako lidé mohou i...
Dospívající a hepatitida typu C: hrozbou jsou nejen drogy a sex
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: