Menstruace týden před dobráním platíčka

Dobrý den paní doktorko. Je mi 23 let a cca 7 let beru HA. Začínala jsem na Minervě a momentálně mám Belaru. Poslední 4 měsíce zpět, pokaždé, když mám v platíčku posledních 7 prášků, dostanu menstruaci. Ne silnou, ale objevuje se i krev. Trvá cca 4-5 dní. Platíčko normálně doberu a v sedmidenní pauze menstruuji znovu. Chtěla bych se zeptat, čím to může být způsobené? Před půl rokem jsem byla na kontrole a ultrazvuku a pan doktor mi říkal, že jsem zdravá jak rybka. Předem děkuji a přeji pěkný zbytek dne.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud se potíže opakují, navštivte lékaře, takhle byste špinit neměla. Zvažte změnu HAK.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: