Mimomenstruační krvácení

Dobrý den, Je mi 17 let, již rok beru bez problemů HA. Od pondělí 14.2.2011 do neděle 20.2.2011 jsem brala antibiotika. V neděli se mi obevil velmi tmavý výtok, který dnes v pondělí 21.2.2011 přešl v krvácení. Už včera mi otekly intimní partie, staly se bolestivé a začaly svědit. Je zde možná spojitost s antibiotiky? A jak mám dále postupovat? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, souvislost se zánětem možná je, to musí potvrdit gynekolog, vyhledejte svého lékaře co nejdříve.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x