Mimomenstruační špinění

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat.Menstruaci jsem měla 4 dny hodně silnou a přestala jsem po 4 dnech uplně krvácet,tak jsem nasadila prášky(Stodette) a po pár dnech se objevilo slabé krvavé špinění stím,že mě pobolávaji ledviny a cítim se jako při menstruaci.HA beru přes 3 roky(tuhle značku).V rodině dědičná rakovina čípku.Je to nějaká odezva menstruace?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud berete antikoncepci jak máte, tj. 7 dní pauza a po 7 dnech nové platíčko, mlůže se jednat o došpinění po menstruaci. Rakovina čípku event. změny na čípku se sledují v rámci pravidelných preventivních prohlídek u gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: