Minerva a snížená chuť na sex

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, beru antikoncepci Minervu uz asi 7 let. Jde mi o to, ze nemam skoro zadnou chut na sex. To není normalní, muže to byt tou anikoncepci? Připadam si jak frigidní. Docela mi to vadí. S partnerem žiji docela dlouho ale...:-( dekuji vam za odpoved.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, snížení libida může souviset s užíváním hormonální antikoncepce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bulka v uchu Chci se zeptat našla jsem si malou bulku v uchu může to znamenat...
  • Alergická rýma Již několikátý měsíc trpím alergickou rýmou a tím i zacpáváním...
  • Slinivka Mám přes 4.měs po oper žlučníku s násl. akutní pankr.. Jsem bez potíží...
  • Uzliny Posledni dva mesice mam nabehle uzliny na krku, v podpazdi a v trislech...
  • Kdy je ukončený měsíc Dceři je 6 měsíců,bere se to jako ukončený 6 měsíc nebo...
  • Bolest lýtek Cca před dvěma měsíci mě začalo bolet levé lýtko, jakoby pravá...
 
Naposledy čtené: