Mirena

Dobrý den přeji, prosím o odpověď. Může mirena způsobovat silné vypadávání vlasů a je to možné zjistit např. odběrem krve nebo nějakým jiným způsobem? Moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Domnívám se, že tato souvislost není. Výpad vlasů bývá často několik měsíců po velkém fyzickém či psychickém vypětí, při dysfunkci štítné žlázy nebo významné hormonální dysbalanci. Některá vyšetření na tyto příčiny se samozřejmě provést dají. Navštivte dermatologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Podzimní rýmy a virózy
Články: Podzimní rýmy a virózy
Krátké dny, tma, častý déšť...
Pervitin – nejprve „nakopne“, potom vás pomalu zničí
Články: Pervitin – nejprve „nakopne“, potom vás pomalu zničí
Skutečný počet uživatelů...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Tento nejčastější typ náhlé...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší?
Články: Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší?
Jenom v Evropě se každý rok...
Bolesti hlavy
Články: Bolesti hlavy
Bolesti hlavy rozhodně...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: