Mirena a bolesti hlavy

Dobrý den, mám zavedenu v pořadí 2. Mirenu. U té první jsem neměla žádné problémy, 2. mirenu mám nyní rok. Po půlroce po zavedení se u mě objevily v době menstruace 2-3 denní úporné bolesti hlavy. jelikož jsem dříve tímto problémem trpěla při užívání antikonc. pilulek, domnívám se, že bolesti souvisí s hormony obsažené v Mireně. Děkuji vám za váš názor.

Odpověď odborníka:

Myslím, že problém nebude souviset s Mirenou, část hormonálně aktivní látky se do oběhu dostane, ale její působení je převážně lokální a když první byla bez potíží a druhá půl roku také, spíše bych hledal problém jinde, konsultujte neurologa. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: