Mirena-nevolnost,úzkost...

Dobrý den paní doktorko,ve 28 letech po 2.dítěti jsem si nechala zavést Mirenu(2014).První půl rok jsem neustále špinila a měla bolesti břicha.Poté špinění zkončilo a já začala mít špinění pravidelně každý měsíc(trvá vždy asi 6-7 dní).Od září 2015 mám ale každý měsíc tyto problémy,které trvají vždy zhruba 1-1,5 týdne a to hlavně v noci:návaly,úzkost,nevolnost,tlukot srdce,velká slabost,nervozita,nafouklé břicho,depresivní nálada.Má praktická lékařka mi provedla vyš.krve KO,štítná žláza,jaterní testy a také UZV a vše v pořádku.Myslíte,že by mi mohlo pomoci odstranění tělíska?Když jsem užívala pilulky,nikdy jsem takové problémy neměla.Chtěla bych zase žít v klidu bez těchto problému,je to opravdu vždy týden hrůzy.Také se mi stává často v tomto období,že mám vodnatý výtok,ale dost a často.Děkuji předem za radu.

Odpověď odborníka:

dobrý den, období potíží má pravděpodobně původ v menstruaci, která sice fyzicky nepřijde, ale jen příznakově. Otázkou je, zda vyndat Mirenu nebo ne, dle vašeho popisu to bude v pravděpodobné době menstruace.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolesti prsou Tímto vás prosím o radu...Mám bolesti v prsou, které trvají tak...
  • Nejspíše zánět na penisu Pane doktore, na penisu mám takové malinké výrůstky...
  • Vřídky na jazyku Opakovaně se mi dělají drobné vřídky na jazyku na stejném...
  • Cysta ve slezině Va CT mi byla zjištěna cysta na slezině.Velká je zatím jen 2...
  • Bolest prostaty Rad bych se vas zeptal,často se mi stává ze pociťují bolest v...
  • Mastrubace Je mi skoro 17 a mám menší potíže s masturbací... nikdy jsem to...
 
Kam dál
Naposledy čtené: