Mírné krvácení po sexu

Beru 2 měsíce hormonální antikoncepci a po sexu s přítelem začnu velmi slaboučce krvácet z děložního čípku. Mám mít nějaké obavy ?

Odpověď odborníka:

Pokud máte pravidelné kontroly na gynekologii, obavy mít nemusíte. Určitě se zminte lékaři, až půjdete pro další recept. Vše se může upravit. Je otázkou,zda krvácíte z čípku nebo od jinud.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x