Modrání po lécích

Je mi 27 let a užívám léky proti bolesti krční páteře a hlavy,problém je ,že po posledním předepsaném léku modrám a cítím nepravidelnou srdeční činnost,slabost.Srdce jako by udeří dvakrát namísto jednoho úderu a srdeční rytmus je nepříjemně pomalý...Stalo se mi to již po operaci ,po aplikaci dolsinu,po léku mambron retard a po dalších lécích na bolest .Mám zajít k lékaři , může to být nějaká alergie na některou za složek v lécích ?nebo se obávám zbytečně ? děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Lenko, o jaký lék se konkrétně jedná? Jednoznačně bych doporučovala návštěvu lékaře, pokud máte nějaké nepravidelnosti rytmu srdce, nebo slabosti. A pokud není nezbytně nutný, je lepší jej vysadit. Některé léky mají větší vliv na srdce, můžete na ně být více citlivá. Hezký den.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: