Mollome

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu po Mollome přibírat na váze? Beru Mollome již asi 2. rokem a poslední rok jsem začala přibírat na váze. S doktorkou jsme zkoušeli snižovat dávku, abych brala prášek ob den, ale vždy ten vynechaný den jsem se začala pomotávat. Předepsala mi je proto, že jsem trpěla poruchou rovnováhy a ležela proto na kapačkách a po autonehodě se mi pomotávání vrátilo. Nechtěla bych vůbec antidepresiva brát, jen se bojím toho pomotávání. Prosím o radu, děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Mollome může spíše působit hubnutí, ale mezi méně časté nežádoucí účinky patří i přibírání. Ale závratě se dají léčit i jinými léky. M. Hlavačková

MUDr. Magdaléna Hlavačková
MUDr. Magdaléna Hlavačková

Specializace: Neurologie
Pracoviště: neurologická ambulance Uherský Brod

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: