Motání hlavy po antidepresivech zoloft, trittico

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, za poslední týden se mi bezdůvodně točí hlava při chůzi, nebo když sedím. Horší je to když je vydýchaný vzduch, pomůže mi pak vyvětrání. Beru asi 3 měsíce antidepresiva, ale měl bych je mít "zaběhlé" (zoloft 50, trittico2/3). Mám u toho i větší únavu. Problém nemám když vstanu z postele, ale nastává až později v práci. Tak nevím abych něco nezanedbal, psychika, bílé krvinky, mrazivé počasí či krční páteř ? Díky za odpověď.

Odpověď odborníka:

Vaše obtíže mohou souviset s vaší medikací. ale také mohou být od nízkého či vysokého krevního tlaku - tyto léky mají také vliv na KREVNÍ TLAK, PROTO BYCH DOPORUČOVALA Tlak zkontrolovat.

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
10 zajímavostí o alergii na mořské plody
Články: 10 zajímavostí o alergii na mořské plody
Tahle přecitlivělost patří...
Srdce
Články: Srdce
Starověk spatřoval v srdci...
Správná výživa pomáhá pacientům s Parkinsonovou chorobou
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Berete antikoncepci a nejste ve své kůži? Vedlejší působení pilulek nepodceňujte!
Co je to hydrokéla?
Články: Co je to hydrokéla?
Hydrokéla je označení pro...
Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Články: Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Faktorů ovlivňujících...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: