Mravenčení v rukou po antibiotikách ospen a rovamycine

Dobrý den, pane doktore. Mám na Vás dotaz. Mám už 2. angínu během 1 měsíce. Nejprve jsem byla léčená antibiotiky OSPEN a nyní antibiotiky ROVAMYCINE 3M. I.U. Po těchto prášcích mám mravenčení v rukou, nohou, na jazyku a na rtech a pálí mě žáha. Chtěla jsem se zeptat, zda-li je to velký problém, nebo léky můžu dobrat. Předem Vám mockrát děkuji. Mám velký strach. S pozdravem, Míša.

Odpověď odborníka:

Může se jednat i o alegickou reakci na léky, určitě by váš lékař o tom měl vědět, sama léky nevysazujte.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x