Může vzniknout astma po léku proti astmatu?

dobrý den chtěl bych se zeptat co se mi muže něco stat když jen tak použivam lek pro astmatiky (berodual n). nejsem astmatiky . muzu mit po tom astma nebo něco jineho prosíl bych rychlou odpověď .

Odpověď odborníka:

Dobrý den, záleží, proč máte přípravek předepsaný. Astma určitě nezpůsobí, ale pokud byste ho užíval "jen tak", tj.bezdůvodně (???), významně se zvyšuje riziko výskytu nežádoucích účinků (bolesti hlavy, zrychlení srdeční frekvence, třes, bušení srdce atd.).

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Hematologické vyšetření
Články: Hematologické vyšetření
Hematologické vyšetření je...
Život naplno s artritidou? Vyvarujte se šesti základních chyb!
Články: Život naplno s artritidou? Vyvarujte se šesti základních chyb!
Žít kvalitně s revmatoidní...
Střevní záněty: jak se poprat s plynatostí a nadýmáním
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
S alergickou rýmou nejen k alergologovi
Články: S alergickou rýmou nejen k alergologovi
S rýmou způsobenou nějakým...
Když je pásový opar úplně všude
Články: Když je pásový opar úplně všude
Pásový opar je neurologické...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: