Mykoza po antibiotikach

  • Dotaz od: Jakub Vildomec
  • Publikováno: 1.1.2011
  • uLékaře.cz

Dobrý den před pár dny se mi na genitáliích objevily červené tečky, které i svědí. Chci se zeptat zda li by to mohla být mykotická infekce když jsem byl poslední 3 týdny nemocný a poslední týden jsem bral antibiotika. Bude na to stačit Canesten krém nebo to je jiný problém. Předem děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bohužel podle oznámení červených teček nemohu udělat diagnosu, to prostě nejde, mykosa se může projevovat různě, ale častěji jsou to spíše bělavé povlaky. Proto navštivte kožního lékaře nebo urologa, půjde spíše o jiný druh infekce, kterou musí lékař stanovit až po prohlídce a případných testech /stěrech/. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Naše babičky věděly, jak si uchovat zdravé srdce
Články: Naše babičky věděly, jak si uchovat zdravé srdce
Jakkoli by bylo pošetilé...
Jak se žije bez štítné žlázy
Články: Jak se žije bez štítné žlázy
Chodí mezi námi mnoho lidí...
Některým ranám se do hojení příliš nechce
Články: Některým ranám se do hojení příliš nechce
Nehojící se rána...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Trápí vás opary? Vlhké hojení si s nimi poradí
Články: Trápí vás opary? Vlhké hojení si s nimi poradí
Na počátku je nepříjemné...
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Nejčastější úrazy kolene – část I.
Články: Nejčastější úrazy kolene – část I.
Počty úrazů kolene...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: