Nadměrná žárlivost

Dobrý den měla bych dotaz, mému manželovi vadí určité věci , chtěla bych vědět jestli má v tomto pravdu a nebo jestli je tak žárlivý. Věci které mu vadí jsou , třeba když jsem rukou držela sklenici a utírala ji orosenou, v restauraci, tvrdí mi že je to erotický podnět pro druhé muže v restauraci, taky mu vadí když olizuji lžičku od kávy před lidma. Taky mu vadí když se na mě dívaji jiní na ulici muži. Je to normální? nebo má v něčem manžel pravdu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lenko! Domnívám se, že manžel zachází příliš daleko. Ačkoli je možné vidět v olizování lžičky erotický signál, není to běžný výklad a mimoto v současnosti nepotlačujeme projevy sexuality ani u ženatých/vdaných lidí. To, že se na Vás jiní muži dívají, není Vaše chyba a zabránít tomu můžete jen tak, že se budete po vzoru ortodoxních muslimek halit od hlavy k patě. Obvykle to ženy vnímají jako lichotku, osobně mohu říci, že mi přeneseně též lichotí, když se jiní muží dívají po mé ženě. Doporučuji partnerskou poradnu.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x