Nadměrné krvácení

Dobrý den. Beru antikoncepci 9 let pravidelně, ale ted jsem cca na měsíc vysadila. Při dalším menstruování jsem začala brát opět antikoncepci, menstruace trvala asi 2dny. Asi po týdnu jsem menstruaci dostala znovu. Menstruaci nemívám silnou ani netrvá dlouho a je pravidelná, ted byla silná a s bolestí břicha každý den. Ted už je to 9 dní co krvacím, bolesti už přestaly, ale krvácení přetrvává (již ne tak silné). Chci se tedy zeptat zda je to třeba tím že jsem antikoncepci měsíc nebrala, nebo to může být i kvůli něčemu jinému?

Odpověď odborníka:

Při jednom cyklu bych závěry nedělal pokud by se situace opakovala i v dalších cyklech byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: