Nadměrné pocení

Dobrý den ráda bych se zeptala mám 8 letého syna který má mnoho zdrav.problémů např.atop.ekzém,alergie na pyly,onemocnění míchy a páteře,ADHD,lehká mentální až středně těžká retardace,zácpa.Bere léky na neklid a úzkostlivé stavy .Medorisper,Zoloft,Aerius,Dithiaden.Po lécích se spravil a jeho problém je že se abnormálně potí a nevíme si rady co s tím.Potí se i když se nijak nenamáhá.Má stále mokré vlasy.Co by mohlo být příčinou zda-li léky nebo to že přibral na váze?Předem vám děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Pocení souvisí s kombinací nadváhy a užívaných léků - doporučila bych probrat situaci s neurologem či psychiatrem, který léky ordinuje, zda by nebylo možné je vyměnit za jiné. Aerius a Dithiaden by to způsobovat neměly, hezký den

MUDr. Veronika Šabatová
MUDr. Veronika Šabatová

Specializace: Pediatrie
Pracoviště: Pediatrická klinika Thomayerova nemocnice

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Ženská masturbace
Články: Ženská masturbace
Mnoho žen ještě stále žije...
Historie heparinu
Články: Historie heparinu
Heparin se stal v našich...
Operace pupeční kýly obvykle nezabere víc než 30 minut
Články: Operace pupeční kýly obvykle nezabere víc než 30 minut
Chirurgická léčba pupeční...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x