Nádor na mozku?

Chtěla bych se s Vámi poradit o svém problému. Mám strach z rakoviny na mozku- občas mě pobolívá hlava, cca 3x do týdne, mívám zhoršené vidění. A hlavně před rokem se mi stala zvláštní věc- v obchodě mě postihnul zvláštní stav, najednou jsem nebyla schopna mluvit i když jsem se snažila, jen příteli jsem napsala SMS, která byla ovšem úplně zmatená, špatně napsaná... tento stav trval asi 10 minut, pak se pomalu vracelo vše do normálu. Byla jsem s tím u své paní doktorky, a ona, že to bylo asi ze stresu a že kdyby se to ještě opakovala, mám přijít. Dodnes nevím, co se mi v tom obchodě přihodilo, mám strach z rakoviny na mozku. Předem děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Přičin bolestí hlavy je celá řada, není důvod myslet hned na nádor mozku. Nechte se vyšetřit na neurologii, svěřte se lékaři se svými obavami a zkuste se s ním domluvit na CT mozku, ať máte klid. V takových případech má vyšetření efekt téměř léčivý. Neustálé přemýšlení a obava z nemoci bolesti hlavy ještě zhoršují.

MUDr. Magdaléna Hlavačková
MUDr. Magdaléna Hlavačková

Specializace: Neurologie
Pracoviště: neurologická ambulance Uherský Brod

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Patní ostruha
Články: Patní ostruha
Počet lidí sužovaných...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Pásový opar: samoléčba v 5 krocích
Články: Pásový opar: samoléčba v 5 krocích
Pásový opar je virové...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x