Nadýmání

  • Dotaz od: Renata Patočková
  • Publikováno: 6.8.2008
  • uLékaře.cz

Dobrý den,chci se zeptat,můj otec je v léčbě rakoviny tlustého střeva,po operaci a nyní je v fázi chemoterappí. Neustále ho trápí silné nadýmání,nepomáhá Espumisan ani Gutalax a ani žádné čaje.Samozřejmě dodržuje správnou stravu kvůli střevům,jí mléčné výrobky atd. ... .Existuje nějaké řešení, které by mu pomohlo? Děkuji za pdpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bohužel léčba nádorů střev může přinášet různé nežádoucí účinky, včetně například vámi popisovaného nadýmání. Doporučuji problém konzultovat přímo s tatínkovým ošetřujícím lékařem, který zná dobře jeho zdravotní stav a může se pokusit nějaký úlevný postup či léčbu vymyslet.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: