Nafouklé břicho

Asi před týdnem jsem dobrala antibiotika po angíně a od té doby mám nafouklé břicho. Nevím si už rady, čím to může být. Bojím se jíst..skoro nic nejím a když něco sním břicho se ještě víc zvětší. Ted jsem znovu nemocná (bolest v krku) a beru různé prášky. Je možné, že to je kvůli nim? Nebo jaká může být příčina? děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Terezo, zkuste si kupit v lékárně probiotika, aby se Vám osídlila střeva střevní mikroflórou. Po antibioticích mohlo dojít k jejich zničení. Hezký den.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Vyšetření děložního čípku
Články: Vyšetření děložního čípku
Vyšetření děložního čípku...
 Alergie u psů a její možné projevy
Články: Alergie u psů a její možné projevy
Díky civilizaci a jejím...
Sexem k astmatickému záchvatu?
Články: Sexem k astmatickému záchvatu?
Astma a alergickou rýmu...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Cholesterol pod lupou: víte, co přesně znamenají naměřené hodnoty?
Osm pádných důvodů, proč nechat dítě očkovat
Články: Osm pádných důvodů, proč nechat dítě očkovat
Záleží vám na zdraví vašeho...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: