Nafouklé břicho

Dobrý den,je mi 17 let,měřím 176 cm a vážím 56kg.Co se týče jídla,tak jím normálně a nedržím žádné diety.Můj problém je, že po jakémkoliv jídla mám nafouklé břicho.Ráno vstanu a je více méně ploché ale stačí abych si dala čaj nebo snědla banán a hned mám břicho nafouklé jak v začínajícím těhotenství. Byla jsem zvyklá nosit oblečení na tělo a to si teď teda dovolit nemůžu.Už vážně nevím co s tím mám dělat.Děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Nevím, zda Vás potěší, že podobnými příznaky se trápí mnohem více lidí, než si asi představíte. Váš praktický lékař Vám je schopen pomoci zpřesněním diagnosy /vyloučení endokrinologických, metabolických odchylek/, případně indikací zobrazovacích metod /USG, endoskopie/. Mnoho pacientů se pro diagnosu tzv. dráždivého tračníku léčí farmaky /Duspatalin, Sulpirid/. Rozhodně tedy navštivte nejprve praktického lékaře.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x