Nafouknuté břicho,zácpa

Dobrý den týden z5 jsem dobrala léky Xorimax 500 po té co jsem ho dobrala (nebrala jsem žádné laktobacili) pociťuji nafouklé břicho a zácpu když už se jdu vyprázdnit tak je toho zhruba na "králiči bobek " dnes jsem také začala cítit bolest v pravé ledvině, ale to je u mě v tomto počasí normální. Z mého pohledu určtě o těhotenství nepůjde (moje máma to zjistila, že měla také to potíže) antikoncepci beru od 17 tudíž 2,5 roku a přítel se do mě nikdy "neudělal" Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tyhle potíže po antibiotikách bývají. Antibiotikum vyhubí střevní bakterie a trávení hůř funguje. Zkuste upravit dietu - hodně mléčných výrobků (například jogurty Hollandia a pod.). Dostatek tekutin. Mělo by se to upravit. Kdyby ne, vyhledejte lékaře.

MUDr. Vladimír Němec
MUDr. Vladimír Němec

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: ASKLEPION s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: