Návaly

Dobrý den, mám takový zvláštní problém. Necítím se tzv. ve své kůži. Mám zvláštní návaly horka, občas se mi špatně dýchá a rychleji bije srdce. Když něco čtu, rozmazávají se mi písmena, motá se mi hlava a bolí mě. Bojím se, že je to panická porucha, často na to myslím a obávám se, že kdykoliv omdlím. Nemůže to mít třeba spojitost s hormonální antikoncepcí? Beru ji cca. půl roku. Děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud byste chtěla vyzkoušet, zda to není způsobeno HA, nedovíte se to nijak jinak, než že ji vysadíte. Pokud bude stav přetrvávat, jděle na prohlídku k obvodnímu lékaři, měl by vám mimo jiné vyšetřit i štítnou žlázu, u poruch které bývají tyto problémy také zastoupeny ! Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Globule Pane doktore. Paní gynekoložka mi předepsala Globule Natrii tetraboratis...
  • Pupínek na penisu Asi před 3 týdny jsem měl na spodní časti penisu pupínek tak...
  • Plíseň pod nehty Už delší dobu mám pod palcem u nohy plíseň. Nehet je už skoro...
  • Anti tpo Chtěla jsem se zeptat co to znamená mít vysoké anti TPO. Dnes jsem byla...
  • Plicní chlamydie Při vyšetření krve na boreliosu, mi lékař sdělil, že jsem...
  • Šedý zákal Zjistili mi šedý zákal a chci se zeptat co operace obnáší. Také by mě...
 
Kam dál
Naposledy čtené: