Návaly

Dobrý den, po vysazení injekční antikoncepce Sayana mám od prosince každou noc návaly horka, velké pocení. Je mi 35 let. Antikoncepci jsem měla 3 roky. Pan gynekolog mi řekl, že až přijde menzes, že bude vše v pořádku. Můžete mi poradit co s tím? Krev na štítnou žlázu mi braly před 14 dny a vše je v pořádku. Nebo to může být i něco jiného?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, příčina návalů může být lecjaká, měla byste zajít na vyšetření k lékaři. Stejně tak úpravu cyklu musíte řešit se svým lékařem - gynekologem.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jste po operaci? O ránu se starejte pečlivě!
Články: Jste po operaci? O ránu se starejte pečlivě!
U mnoha zdravotních...
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Jsou neočkované děti zdravější? Rozhodně ne
Články: Jsou neočkované děti zdravější? Rozhodně ne
Možná už jste slyšeli názor...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Uroinfekce
Články: Uroinfekce
Bolest při močení může být...
Nachlazení, nebo chřipka? Naučte se je rozlišovat
Články: Nachlazení, nebo chřipka? Naučte se je rozlišovat
Vzbudili jste se s ucpaným...
Biologická léčba u revmatoidní artritidy: otázky a odpovědi
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: