Návaly tepla a slabost

Dobrý den. Chtěla bych vás požádat o radu. Poslední měsíc mi není dobře,myslela jsem si ze můj stav je horší kvůli marihuane.A proto jsem ji přestala užívat.. ale problémy neprestali. Stav a se mi často, ze se mi začne vše motat,cítím nával tepla,takovou slabost ze cítím jako bych mela sebou seknout. Stalo se mi ze jsme byli s kamarády na terase na pivu, ani jsem tam nebyla 30min a musela jsem domů. Udělalo se mi tak špatně ze jsem si musela jít dát studenou sprchu, a být v posteli. Je to opravdu hnusný pocit. Celé tělo se mi rozbrni, udělá se mi mdlo, vedro, a musím si dát ledovou sprchu.. a lehnout si.. už nevím co to může být. Bojím se ze se mi to stane někde, kde budu sama a co pak..

Odpověď odborníka:

Užívání drog způsobuje řadu změn v organismu, které mohou přetrvávat i po vysazení drog. Nicméně bych se v případě trvání obtíží obrátila na praktického lékaře, aby provedl příslušná vyšetření a vyloučil organickou příčinu obtíží. Příčina obtíží může být velmi pestrá a jejich vyjmenování přesahuje rámec mojí odpovědi.

MUDr. Jana Moravcová
MUDr. Jana Moravcová

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Klinika infekčních, parazitárních a tropických nemocí v nemocnici Na Bulovce

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: