Nečekaná menstruace

Dobrý večer. Vyskytl se u mě jeden problém. Rok užívám hormonální antikoncepci Minerva a poprvé se mi včera stalo, že jsem při braní antikoncepce začala krvácet, poté jsem pouze špinila. Čím to může být? Pohlavní styk jsem měla naposledy před 3 měsíci, menstruaci mám pravidelně, ani jednou se neopozdila. Z toho soudím, že těhotná být nemohu, je to tak? :) Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer

Odpověď odborníka:

Dobrý den, těhotná nebudete. Mohla jste ale omylem vynechat antikoncepční tabletku, a potom vznikají problémy s nepravidelným krvácením.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Gynekologický nádor – poznejte je všechny
Články: Gynekologický nádor – poznejte je všechny
Rakovina gynekologické...
Uroinfekce
Články: Uroinfekce
Bolest při močení může být...
Praskají vám paty? Změňte pitný režim, jídelníček i kosmetiku
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Potíže ze sluníčka: vše zvládnete s homeopatiky
Články: Potíže ze sluníčka: vše zvládnete s homeopatiky
Po dlouhé zimě, kdy bylo...
Bolesti hlavy
Články: Bolesti hlavy
A je to zase tady. Rychle...
I muži mají svůj
Články: I muži mají svůj "těhotenský" test
Po deseti letech usilovné...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: