Nechutenství

Dobrý den. Mám problém s jídlem a pravděpodobně s trávením a celkově s organismem. Jsem velice hubený a nemohu do sebe dostat vetší množství jídla. Někdy za celý den nesním vůbec nic, ale hlad nemám. Nejím moc, protože už po menších porcích se cítím přeplněný a z dalšího jídla se mi už dělá zle a nemůži ho pozřít. Za den mi stačí jenom trocha k obědu a cítím se celý den přejezený. Nemám ne žádné jídlo chut a sním toho opravdu málo, ale už více prostě nemůžu. Nevím co s tím, velice mne to obtěžuje a hlavně nemůži přibrat a často mám křeče břicha. Chtěl jsem se zeptat, jestli existují nějaké čaje či bylinky na chuť k jídlu,nebo nějaký doplněk stravy nebo jesli bych měl jít k lékaři. Byl bych vám velice vděčný za jakoukoli pomoc či radu. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Spíše než samoléčbu bych doporučovala návštěvu lékaře, váš stav není rozhodně normální. Příčina může být i psychická, ale nejprve je nutno vyloučit organická onemocnění trávicího traktu. Jezte často v malých porcích.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
krece v brise a bolesti zad | Od: LINDA | 17.12.2008 14:10
dobry den chtela bichse zeptat mam 9mesicniho syna a od vcerejska mne boli bricho a mam krece a bolesti zad bolimne na mocaku dekuji
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: