Necitlivost části prstu na noze

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat čím to může být, že mám již delší dobu (pozorováno možná již před 2 roky) část palce u nohy trochu necitlivý. Jedná se o oba palce, kdy část prstu od poloviny nehtu, přes celou spodní část, jako je nášlapná, je docela dost necitlivý.Žádné problémy s tím nemám,vzpomenu si na to vždy jen při stříhání nehtů, nebo pedikúře, kdy je to opravdu divný pocit, když kousek prstu je necitlivý. Nejdříve to začalo na pravé noze a pak jsem si toho všimla i na druhé a mám takový dojem že je to větší kousek prstu, než na začátku. Nevím co to může být a jestli je nutné navštívit lékaře.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tu pomůže jen neurologické vyšetření, kdy neurolog podrobně prozkoumá přímo na vašem těle citlivost prstu a prstů jiných, srovná je a doplní ev. další vyšetření, které naordinuje až po vyšetření vašich prstů. Na dálku se mohu jen dohadovat o co jde a to by nebylo správné. Navštivte, prosím, neurologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-22 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
? | Od: H. | 22.1.2016 16:06
Dobrý den, mám ten stejný problém. Jak vám
dopadlo vyšetření?
reagovat
re:? .. | Od: markéta | 5.10.2016 22:25
dobrý den, ten samý problém mam i ja? uz víte výsledky.. mam 3 malé deti a k doktorovi se dochází těžce ja jen jestli je nutna návštěva lékaře, dekuji za odpověď
reagovat
re:re:? .. | Od: uLékaře.cz | 7.10.2016 10:50
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopírovala a vložila přímo do poradny na těchto
stránkách: http://www.ulekare.cz/poradna.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: