Nedostavení se menstruace po vysazení horm. antikoncepce

Dobrý den, s přítelem jsme chtěli otěhotnět a proto jsem v červnu vysadila hormonální antikoncepci, kterou beru od svých 15 let. Od vysazení jsem menstruovala pouze jednou a je to již 10 týdnů. Těhotná nejsem. Znamená to, že mám v sobě málo hormonů a že nemohu otěhotnět? Jsou injekce či dosazování hormonů řešením? Začala jsem menstruovat až v 15 po injekci. Děkuji předem za případné uklidnění. A.

Odpověď odborníka:

Po dlouhodobém braní antikoncepce se stává že menses se spontánně nedostaví a skutečně protože se jedná o hormonální záležitost tak i jediná možnost úpravy cyklu je opět hormonální. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Alzheimerova choroba
Články: Alzheimerova choroba
Alzheimerova choroba je...
I na zánět průdušek platí homeopatika
Články: I na zánět průdušek platí homeopatika
Záněty průdušek a kašel...
Bronchitida (zánět průdušek)
Články: Bronchitida (zánět průdušek)
Pod pojmem bronchitida se...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Sex po infarktu: vše, na co jste se chtěli zeptat
Články: Sex po infarktu: vše, na co jste se chtěli zeptat
Prodělání infarktu významně...
Orgasmus… Co to vlastně je?
Články: Orgasmus… Co to vlastně je?
Lidé jsou asi tak rozdílní...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: