Nepravidelná menstrauce a tloustnutí po cerazette

Dobrý den ,beru cerazette, protože stále kojím a mám často menstraci která trvá týden, je silná a je každé dva až tři týdny, také dost přibírám může to způsobovat antikoncepce??

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nepravidelné menstruační krvácení a nárůst tělesné hmotnosti patří mezi pozorované nežádoucí účinky u přípravku Cerazette, takže je možné, že je to i Váš případ. Nicméně jistotu Vám dá pouze vyšetření na gynekologii.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Salmonelóza
Články: Salmonelóza
Salmonelóza je infekční...
Kašel: příznak kouření, nebo bronchitidy?
Články: Kašel: příznak kouření, nebo bronchitidy?
Pokud jste silný kuřák...
Operace srdečních chlopní může zachránit život
Články: Operace srdečních chlopní může zachránit život
Operace srdečních chlopní...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Bronchitida (zánět průdušek)
Články: Bronchitida (zánět průdušek)
Pod pojmem bronchitida se...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: