Nepravidelná menstruace po vysazení ha

Dobrý den, v únoru letošního roku jsem vysadila po téměř 7 letech užívání HA (Jeanine). První menstruace mi přišla až v dubnu, poté se již v květnu i červnu perioda dostavovala přibližně po měsíci. V červenci však nepřišla vůbec, v srpnu dorazila ve formě 5 denního slabého špinění a teď v září přišla taktéž coby špinění, které ale trvalo pouze jeden den. Lze toto považovat za problém spojený s vysazením antikoncepce??A mám čekat nebo navštívit lékaře? Před braním HA jsem měla cyklus víceméně pravidelný. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Může to být po vysazení antikoncepce, ale vzhledem k tomu, že to trvá již od dubna bylo by gynekologické vyšetření včetně ultrazvuku více než vhodné. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Varikokéla – mužská příčina neplodnosti
Články: Varikokéla – mužská příčina neplodnosti
Jedná se o rozšíření žil...
Jíte v noci? Možná trpíte syndromem nočního přejídání
Články: Jíte v noci? Možná trpíte syndromem nočního přejídání
Trávíte v nočních hodinách...
Bolestivý sexuální styk u ženy? Odpovědí je lubrikant
Články: Bolestivý sexuální styk u ženy? Odpovědí je lubrikant
Stále častěji se v naší...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Hemoroidy
Články: Hemoroidy
Hemoroidy, žilní městky...
Borelióza: Odpovědi na 10 nejčastějších otázek
Články: Borelióza: Odpovědi na 10 nejčastějších otázek
Léto a vycházky do přírody...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: