Nepravidelné menstruač.krvácení

Dostela jsem normálně ms měla jsem je 7-8 dni.. Potom jsem měla týden pokoj a potom jsem ms dostala znovu.. Ale měla jsem úplně černou krev trvalo to asi 6 dní.. 2 dny na to jsem se vyspala s přítelem a začala jsem spinit.. A pred měsícem jsem vysadila antikoncepci..

Odpověď odborníka:

Určitá nepravidelnost i změna intenzity menstruačního cyklu po vysazení hormonální antikoncepce je přirozená. Nevím sice jak zní Váš dotaz a mohu se jen domnívat, ale doporučila bych Vám kontrolu na gynekologii k vyloučení jiných příčin krvácení. Přeji hezký den.

MUDr. Zuzana Fazekašová
MUDr. Zuzana Fazekašová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Rehabilitační Klinika Malvazinky, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: