Nesvědivá zasychající vyrážka po celém těle

dobrý den. zhruba před 14 dny se mi objevilo pár zasychající pupínků po těle které nesvědí. byl jsem na ambulanci ve vojenské ústřední nemocnici. pan doktor mi předepsal clarithryvin - Teva. doposavad se mi to nezlepšilo ale malinko zhoršilo. prosím o radu co by to mohlo způsobovat. jsem alergický pouze na penicilinovou řadu . děkuji za jakoukoli odpověď. spozdravem vojtěch .

Odpověď odborníka:

Fotografie není ostrá, může jít např. o virovou infekci pitariasis rosea. Pokud se to nezhoršuje, asi není třeba stav dále řešit.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Scintigrafie plic
Články: Scintigrafie plic
Scintigrafie (scinti) plic...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Braňte se nežádoucím účinkům ozařování
Články: Braňte se nežádoucím účinkům ozařování
Časné vedlejší účinky...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nikotinem se lze předávkovat i při odvykací kúře
Články: Nikotinem se lze předávkovat i při odvykací kúře
V České republice kouří...
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: