Neurofibromatóza

Dobrý den, syn má potvrzenou neurofibromatosu NF1, jezdí na dětskou kliniku v Brně pouze na pozorování, ovšem žádná léčba, přitom v zahraničí zřejmě léčba existuje, jak lze tuto léčbu v zahraničí podstoupit ?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud máte dostatek informací o způsobu a druhu léčby /doporučila bych dostatečné množství informací ohledně metody a druhu léčení mít k dispozici, a to kvalitně přeložené ze zahraničních webů a zdrojů/, obratte se poté na pojištovnu svého syna a komunikujte s nimi, jak by bylo možné se k léčbě dostat, za jakých podmínek a do jaké výše pojištovna léčbu v zahraničí proplatí. Nechci vám ale brát naděje, neurofibromatosa se opravdu zatím nijak léčit nedá, pouze když nádorky ohrožují některé funkce v těle, operují se. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Dobrý den | Od: Libuše s | 4.1.2011 17:16
Také sháním inforamce o neurofibromatoze . Dcera se léčí v Brně U Sv. Anny.Pouze lx za půl roku chodí na MR a sledují nádor v hlavě. Také hledám, kdo by ji pomohl. Má postiženou kůži a ve lkou skoliozu páteře. Je jí 26 roku.
reagovat
re:Dobrý den | Od: adriana | 22.3.2011 20:55
chtěla bych všechny nějak potěšit ,co se neur....týče ,alenedávno jsme pohřbily moji mladší sestru.Bylo ji jen 26 roku a já tu zkouším hledat nějaké info pro maminku,chudák se v tom stále probírá....je to rakovino tvorné bujení,většinou provadějící metastaze...člověk má výrustky sice po celem těle ale napaden je celý organismus i s orgánama...sestra byla hromadu let i na vozíku,když se objevil nádorek,který se zvětšoval,bylo nam oznámeno par týdnu do konce.byla tu sice ještě tři měsíce ale díky hospicu svate alžběty v brně....neskutečná péče a ochota.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: