Nevolnost?

Dobrý den, od září minulého roku beru HA Verezana a od té doby mi párkrát do měsíce bývá nevolno, které je provázené zvracením. Hodně často mě také bolí břicho a to jak ve spodní části, tak i v horní. Chtěla bych se zeptat, jestli to může být právě způsobené HA a popřípadě co dělat? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Potíže které popisujete by s antikoncepcí neměly mít souvislost bylo by vhodné vyšetření u praktického lékaře k objasnění příčiny. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
S léky na slunce? Problematická nejsou jen antibiotika
Články: S léky na slunce? Problematická nejsou jen antibiotika
Konečně nastal čas dovolené...
Roztroušená sklerosa
Články: Roztroušená sklerosa
Jedná se o poměrně časté...
Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Články: Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Pacientů léčených...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: