Noční pocení

Dobrý den, vím, že tento problém tu byl již řešený..jen se chci zeptat, trápí mě noční pocení, po těle a také hodně na obličeni, tento problém trvá asi 3 týdny, tedy stejně dlouho, jako jsem začala brát novou antikoncepce, Regulon...Je to má 4. antikoncepce, jelikož u předchozích jsem špinila a nechci ji zase měnit....Může tedy tato antikoncepce způsobovat toto pocení? V současné době mám také zduřelé slinné žlázy u ucha a na krku, pan doktor říká, že je to od osmiček, takže se musí vyřezat. Je mi 22. Děkuji za Váš názor. Petra

Odpověď odborníka:

Dobrý den, obtíže mohou být jak od antikoncepce, tak od růstu zubů, zejména pokud by se přidružila infekce. Obecně se noční pocení objevuje v souvislosti s některými infekcemi. Z tohoto hlediska je vhodná kontrola u Vašeho lékaře, zejména pokud byste měla zvýšenou teplotu nebo horečku. Také může být změna v činnosti štítné žlázy, což také případně vyšetří Váš lékař. A nakonec - nemáte přetopenou místnost, kde spíte?

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: