Norethisteron a otehotneni.

Brala jsem Norethisteron kvůli víkendu s pritelem... Měli jsme hodně chráněny sex (kombinace pharmatex globuli a kondomů)... Přítel sice s ochranou ale ejakuoval do mě... Po vysazení norethisteronu se menstruace dostavila menstruace... Menstruace skončila po pěti dnech, ale mám nafouklé bricho a občas lehčí bolest v podbřišku a přijde mi že se mi usazuje voda v těle... Plus zřejmá únava... Je možné že jsem těhotná nebo to můžou být problémy spojene s branim norethisteronu??

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Tyto potíže jsou velmi často popisovány ženami, které dlouhodobě Norethisteron užívají. Myslím, že to bude i Váš případ.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x