Norethisteron a špinění při jeho braní - je to ok?

Dobrý den, je mi 28 let, ha neberu. Poslední menses přišel o 4 dny dříva skončil až po 11 dnech, kdy jsem zašla ke gynkolgovi, kt. mi předepsal norethisteron. A to na dvakrat denně, 15 dní. Krvácení po něm ustalo, ovšedm po 9 dnech jsem měla silnější výtok a po vsunutí prstu do vagíny jsem zjistila, že slabounce krvácím. Na toaletním papíru ani na intimce stopy po krvi nejsou. Je běžné takovéto lěhké špinění i během braní tohoto léku? nebo mám vyhledat lékaře ještě před jeho dobráním? Děkuji za odpověď, Martina

Odpověď odborníka:

Zvyšte dávku na 3x1 tbl, krvácení i špinění by mělo ustat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: