Norethisteron, piercing v pupíku a bolest při pohlavním styku

Dobrý den, 4 dny užívám Norethisteron, kvůli tomu že jsem měla silnou a dlouhou menstruaci. Normálně beru HA, ale tu jsem nyní měla vysadit a brát již zmíněné léky po dobu 10 dnů a pak budeme zjišťovat důvod problému. Někde jsem se nejspíš mylně dočetla, že funguje i jako antikoncepce, tudíž jsme s partnerem jinou ochranu neřešili. Nyní zjišťuji, že to není 100%, proto se chci radši zeptat jestli si mám jít koupit tabletu PO, případně jak by to reagovalo v této kombinaci. Zároveň bych se chtěla zeptat na bolesti v břiše, které jdou až k pupíku při pohlavním styku. Gynekoložka mi řekla, že pravděpodobní příčina může být piercing v pupíku je to možné? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Piercing může bolesti způsobovat bylo by také potřeba vyloučiti zánět v oblasti adnex, k Norethisteronu bych další hormonální přípravek raději nepodával. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: