Obava z nemoci

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat. Beru antikoncepci už asi rok a půl. Minulý týden jsem měla menstruaci o den zpožděnou a byla slabší a trvala asi jenom 3 dny. Tento pátek, týden od skončení menstruace, mám (béžový) výtok, který připomíná špinění nebo fakt slabou menstruaci. Ve výtoku je viditelná krev ale je zahuštěná takovou bílou řídkou látkou. Mám docela strach, co se se mnou děje, tak jsem se chtěla obrátit na vás. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o slabé špinění během užívání antikoncepce. Někdy se to může stát. Pokud by problémy přetrvávaly, je potřeba nechat se vyšetřit u gynekologa, zda se nejedná o jiný problém.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužů
Články: Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužů
Zeptáte-li se muže kuřáka...
Sexuální zdraví ženy
Články: Sexuální zdraví ženy
Mnohdy se pod pojem...
Hemoroidy
Články: Hemoroidy
Hemoroidy, žilní městky...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Články: "Parfémová vyrážka" aneb Z čeho to mám?
Někomu čerstvě zakoupený...
Kouříte? Pak možná nebudete mluvit!
Články: Kouříte? Pak možná nebudete mluvit!
Se zapálenou cigaretou má...
Kouření dýmky přináší podobné riziko jako kouření doutníku
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: