Obezita - nejde mi zhubnout

Dobrý den,nevím co mám dělat.Vážím 136kg na 162cm.jsem vdaná a mám 2malé děti.Léčím se s depresema,diabetes II.,migréna,paradentóza a problémy se žílama. Můj problém je v tom,že nemám pevnou vůli,držela jsem už x diet,občas jsem něco zhubla,ale zas vše přibrala nazpět...Prostě jídlo je u mě na 1.místě.Uvědomuji si,že mi to ubližuje ta váha...vysoký cukr a pod. ale nemám snad zábrany před ničím-můžete mi prosím nějak poradit....Předem moc děkuji N.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, s dodržováním správného režimu, tj.nejen vhodné skladby jídelníčku a množství jídla, ale také vhodné pohybové aktivity, Vám pomohou v některém z obezitologických center nebo na obezitologickém oddělení. Kam se obrátit ve Vašem regionu, Vám poradí Váš praktický lékař nebo Váš internista. Také můžete kontaktovat některou ze společností zabývajícíh se zdravým hubnutím (www.rozumnehubnuti.cz, www.istob.cz).

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
natalli | Od: superskunk | 9.11.2009 10:55
skus,si obcas zahulit,odburava to cukry v tele alebo,urcite schudnes - viskusaj parno.
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x