Očkování proti tetanu

Dobrý den, ve čtvrtek minulý týden byl můj syn očkovaný 4 dávkou tetanu, poté hned nato v noci teploty, ne vysoké, jen zvýšené, den po té okolo 39, v noci už bez teplot...v neděli ale začal mít průjem,,nekaká ale víckrát jak pětkrát za den...dnes průjem spíš vodnatý...prosím může to být k tomu očkování? moc děkuji za radu

Odpověď odborníka:

Dobrý den, souvislost s očkovámí zde samozřejmě být může, spíše bych ale usuzovala na některou z viroz, jejihž epidemie právě postihla ČR.

 
Líbí se vám odpověď?
-12 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Léky na zácpu a průjem mívají vedlejší účinky. Vybírejte opatrně!
Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Články: Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Přestože by se někomu mohlo...
Otřes mozku
Články: Otřes mozku
Otřes mozku je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Ochromené srdce aneb Co nám dláždí cestu k infarktu
Články: Ochromené srdce aneb Co nám dláždí cestu k infarktu
Infarkt je pro mnoho lidí...
Hemoroidy: choulostivý problém lze řešit přírodní cestou
Články: Hemoroidy: choulostivý problém lze řešit přírodní cestou
Trpíte hemoroidy? Ještě než...
Infekční komplikace atopického ekzému
Články: Infekční komplikace atopického ekzému
Ekzém není jen nepříjemný...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: